Hızlı Kilo Verdiren Zayıflama Çayını Hızlı Bir Şekilde Kilo Vermek İstiyorum Diyenlere Önerdik

Günümüzde pek çok kişinin ortak derdi, ve yakınışıdır: hızlı bir şekilde zayıflamak istiyorum feryadı… Çünkü obezite, çağın en sık karşılaşılan sağlık sorunları arasında yer almaktadır, ve hem estetik açıdan tercih edilmez; hem de bunun yanında, sağlığı çok olumsuz bir şekilde etkileyen pek çok soruna neden olmaktadır. İşte bu nedenle sizlere yazımız içerisinde, hızlı kilo verdiren zayıflama çayı, ve hızlı zayıflama çayı hakkında bilgileri aktarmaya çalışacağız…
Hızlı bir şekilde zayıflamak istiyorum diyenler, eğer tansiyon problemleri yok ise, günlük uygulamakta oldukları zayıflama diyetlerini, metabolizmalarını hızlandırmak adına; egzersiz; ve hızlı kilo verdiren zayıflama çayı ile desteklemelidirler. Hızlı zayıflama çayı ile, 5 ay kadar kısa bir zaman diliminde 36 kilo verildiğine dair bilgilerin aktarıldığını da belirtmemiz gerekmektedir. Peki hızlı zayıflama çayı için gerekli malzemeler nelerdir?
Hızlı kilo verdiren zayıflama çayı için gerekli malzemeler:
*Cinnema
*Funda yaprağı
*Biberiye
*Sinirli Ot
*Yeşil çay
*Barut ağacı kabuğu
*Çoban çökerten
*Beyaz bilye kekik
*Mate çayı
Hızlı bir şekilde zayıflamak istiyorum diyenlerin, bu malzemeleri kullanarak yapmaları gerekeni anlatmak istersek: İlk olarak barut ağacı kabuğu küçük parçalara ayrılır; ve sonrasında da bir küçük tutam barut ağacı kabuğu bir kap içerisine alınır; üzerine de bir büyük tutam yeşil çay ilave edilir. İki yaprak cinnemanın da ilave edilmesinden sonra, bir tutam funda yaprağı, bir tutam sinirli ot, bir tutam biberiye, bir tutam çoban çökerten, bir tutam beyaz bilye kekik, bir tutam mate çayı da malzemelere ilave edilerek, tüm malzemeler birbirine iyice karıştırılır.
Hızlı kilo verdiren zayıflama çayını hazırlamak için, hazırlanan karışımdan bir silme yemek kaşığı alınır; ve bir bardak kaynamış suyun içerisine ilave edilerek bardağın ağzı kapatılıp, ortalama yedi dakika kendi buharı ile demlenmesi sağlanır. Sonrasında ise, her seferinde taze hazırlamak kaydı ile, hızlı zayıflama çayından günde iki bardak içilmesi önerilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*