Hoşgeldiniz Mavimiz’e

Herkese merhabalar.
Mavimiz.Com için, ”Hakkımızda” bölümüne, gerekli bazı açıklamaları yapmaya çalıştım, ancak, şimdi, biraz daha detaylandırmam gerektiğini düşünüyorum. Bu nedenle gelin, Mavimiz.Com için biraz daha yoğun bilgi paylaşımında bulunalım:
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, Adım Almina. Daha doğrusu, adım Almina değil, ama, beni herkes Almina olarak tanır, internet radyoları içerisinde. Hatta Dj_Almina.. Dj’lik çocukluğumdan kalma bir merak, bir istek, bir özenti olmakla birlikte, 2005 senesinden bu yana da uyguladığım bir meslek niteliğindedir. İsmi lazım olmayan çok radyoda yayın yaptım, en sonunda kendi radyomu kurdum, sonrasında, belirli bazı nedenler dolayısı ile bir arkadaşıma devrettim, ona yardımcı olmaya devam etsem de, bir süre sonra gördüm ki, ”Olacaksa Benim Olacak…” Bunun ardından, yaklaşık bir 2 aylık sürede yayın yapmadım.
İşin ilginci, başka bir radyo da dinlemedim, çünkü benim radyo dinleme alışkanlığım biraz farklı; ya o radyoda olacağım, ya da hiç bir radyo olmayacak hayatımda. Kendi müziğimi, kendime yayın yapar gibi dinledim, ama, o da bir keyif vermiyor… 🙂 Bunun yanında bir de, eski bazı arkadaşlarımız var, bir araya toplanamayan, bir takım sosyal medya ortamlarında eski samimiyetini yakalayamayan…
Hal böyle olunca ben de dedim ki, ”Bizim bir evimiz olmalı. Bizim bir Mavimiz olmalı ya…” :)Umarım iyi demişimdir. Umarım mutlu olur arkadaşlarım; hep birlikte keyifli zaman geçirebiliriz. Ama, şu da bir gerçek: Mavimiz.Com şu anda kelimenin tam anlamıyla bir ”SiteKondu” gibi :)Hiç bir düzenleme, hiç bir ekleme yapamadım, çünkü, malesef hastane gidiş gelişlerimiz olmak durumunda kaldı. Mavimiz’i açarken bunun böyle olacağını biliyordum, biraz beklemem gerekiyordu düzenli bir site açabilmek için; ama bana moral olması adına da açmak zorunda olduğumu hissettim.Acelemiz olmadığını düşünüyorum, sohbet, ve radyomuz var. Gerisi de zamanla olur, ki artık çok fazla zamana ihtiyacımız olduğunu da düşünmüyorum; Hastane maratonumuz bugün, ya da yarın sona erecek diye umuyorum.
Dün de bugün de yanımda olan, ve yarın da yanımda olacağını bildiğim arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Hoşgeldiniz evimize, Hoşgeldiniz Mavimize.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*